پیگیری سفارش
بستن پنجره
نحوه ارسال سفارشات

نحوه ارسال سفارشات

ارسال سفارشات برای شهر ساری از طریق پیک داروخانه انجام می‌شود و برای خرید بالای 500 هزار تومان رایگان است.

ارسال سفارشات برای سایر نقاط کشور طبق تعرفه پست جمهوری اسلامی انجام خواهد شد و برای خرید بالای 1 میلیون تومان رایگان است.

سفارشات سایر شهرهای ایران ظرف 12 ساعت از زمان خرید توسط شرکت پست ایران ارسال می گردد. هزینه پست براساس وزن محصول و مسافت محاسبه می‌گردد. لازم به ذکر است تنها سفارشاتی ارسال می گردند که تمامی وجه و هزینه پستی آن صرفا از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی موجود در داروخانه آنلاین شبانه روزی دکتر شیما ابراهیم پرداخت شده باشد یا گزینه پس کرایه انخاب شده باشد.

زمان ارسال سفارشات:

سفارشاتی که قبل از ساعت 14:00 نهایی شوند، تا ساعت 18:00 همان روز، و سفارشاتی که بعد از ساعت 14:00 نهایی شوند، قبل از ساعت 12:00 روز کاری بعد، توسط پیک داروستان تحویل خواهند شد. در صورتیکه زمان دیگری را مد نظر دارید، لطفا در بخش توضیحات، دقیقا ساعت و تاریخ دلخواه خود را با درنظر گرفتن شرایط بالا قید کنید.

ضمنا ارسال اورژانسی نیز با تماس تلفنی شما با داروخانه شبانه روزی دکتر شیما ابراهیم و توافق امکان پذیر است.

قابل توجه:

براساس دستور اکید سازمان غذا و دارو برای اطمینان از کیفیت محصول، داروخانه قادر به قبول مرجوعی کالای خریداری شده نیست. اما بر اساس شرایط ارسال و مرجوعی، داروخانه شبانه روزی دکتر شیما ابراهیم برخی از استثناها وجود دارد. بنابراین در صورتی که کالای خریداری شده شما با سفارش و یا با تصاویر و توضیحات محصول مطابقت نداشته باشد و یا در حین ارسال به شکلی آسیب دیده که غیرقابل استفاده باشد، داروخانه اینترنتی شبانه روزی دکتر شیما ابراهیم خود را مستلزم قبول ارجاع کالا و استرداد کامل مبلغ و همچنین قبول تمامی هزینه‌های پستی می‌داند

aa
Sorry, your browser does not support inline SVG.
جزئیات سفارش
وضعیت سفارش
هزینه نهایی سفارش
محصولات انتخاب شده
توضیحات ثبت شده